Teatralizuotas festivalis visai šeimai:

čia patekęs pasijunti lyg paslaptingoje legendoje

 

  • Smagi diena visai šeimai

  • Žaidimai su legendų herojais – laumėmis ir kaukais

  • Gamtos burtai, stebuklingi atributai

  • Judrios ir kūrybinės veiklos

  • Įtraukiantis gamtos pažinimas

  • Subalansuota 3-12 m. vaikams

  • Renginys nemokamas

2023 m. festivalis vyks spalio 7 d.

Žemaitijos nacionaliniame parke

Išankstinė registracija

Kurkime miško magiją kartu!

Tapk „Miško burtai“ dalimi!

Festivalio naujienos

 „Miško burtai“ į Žemaitijos mišką pritraukė rekordinį dalyvių skaičių

Savaitgalį Žemaitijos nacionaliniame parke vyko nemokamas teatralizuotas festivalis visai šeimai „Miško burtai“. Šalia Platelių ežero plytinčiame Plokštinės miške su atvykusiais vaikais ir jų tėveliais žaidė legendų herojai. Laumės ir kaukai kvietė pažinti gamtoje slypinčią magiją ir stebuklus. Susirinko gausus dalyvių būrys – beveik 1100, iš jų – 600 vaikų. Festivalis vyksta jau ketvirtą kartą. Šiemet jis dalyvių skaičiumi gausiausias.

Įspūdingasis festivalis „Miško burtai“ jau netrukus!

Kviečiame atvykti į stebuklingąjį miško pasaulį Žemaitijoje ir patirti neišdildomų įspūdžių kartu su visa šeima! Liko vos pora dienų iki susitikimo su laumėmis, kaukais ir kitais miško herojais. Į festivalį atvykti galite ir be išankstinės registracijos, tai padarysite renginio vietoje. Kadangi jūsų nebus išankstiniame sąraše, registracija gali šiek tiek užtrukti.

„Miško burtų“ programa ir magiškas savaitgalis visai šeimai pas laumes ir kaukus Žemaitijoje

Legendomis garsus Platelių kraštas kviečia šeimas su vaikais pasidžiaugti rudenėjančia gamta ir užsukti į išskirtinį nemokamą renginį „Miško burtai“. Atvykstantiems spalio 15-16 d. paruoštas smagus savaitgalio planas – šeštadienis laumių ir kaukų draugijoje, su įspūdingais kostiumais, dekoracijomis, neeilinėmis veiklomis ir žaidimais bei įsimintinas sekmadienis keliaujant magiškos gamtos maršrutu.

Kontaktai

Rita Grinienė

Rita yra „Miško burtų“ siela, idėjos autorė. Būdama žemaitė, savo gimto krašo puoselėtoja, mylimam Platelių kraštui padovanojo išskirtinį renginį.

„Nuo tada, kai pabuvojau panašiame renginyje Anglijoje, norėjau sukurti smagų festivalį vaikams. Siekiau, kad jis kviestų pažinti gamtą, atskleisti jos paslaptis, bet tai darytų neįkyriai, įtraukiančiai, linksmai. Sujungiant kultūrą ir gamtos pažinimą gunasi nuostabūs dalykai. O kur geriausiai galime atskleisti gamtos magiją, jei ne mistika garsėjančioje Žemaitijoje?“

Susisiekite:

rita.griniene@bef.lt

 

 

Paulius Mika

Paulius yra antroji „Miško burtų“ siela, vienas pirmųjų patikėjęs šio festivalio idėja jis tapo neatsiejama jo dalimi. Paulius yra pagrindinis vietinis pagalbininkas, koordinuojantis gausias vietos bendruomenės pajėgas, reikalingą festivalio amuniciją.

Susisiekite:

paulius.mika@zemaitijosnp.lt 

Kamilė Breimelytė-Grajauskienė

Kamilė nuo pat festivalio pradžių dalyvauja kuriant festivalio programą. 2022 m. ji pavadavo Ritą ir tapo vienu svarbiausiu „Miško burtų“ varikliu.

Susisiekite:

kamile.breimelyte@bef.lt

Festivalis organizuojamas įgyvendinant projektą „Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje” (Naturalit, LIFE IP PAF-NATURALIT ), Nr. LIFE16 IPE/LT/016. Jį finansuoja Europos Sąjungos LIFE programa ir Lietuvos Respublika. Už tinklalapyje pateikiamą informaciją visą atsakomybę prisiima autoriai. Čia pateikiamas turinys nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.