Teatralizuotas festivalis visai šeimai:

čia patekęs pasijunti lyg paslaptingoje legendoje

2024 m. spalio 5 d. Žemaitijos nacionaliniame parke

Išankstinė registracija

 

  • Smagi diena visai šeimai

  • Žaidimai su legendų herojais – laumėmis ir kaukais

  • Gamtos burtai, stebuklingi atributai

  • Judrios ir kūrybinės veiklos

  • Įtraukiantis gamtos pažinimas

  • Subalansuota 3-12 m. vaikams

  • Renginys nemokamas

Išankstinė registracija

2024 m. festivalis vyks spalio 5 d.

Žemaitijos nacionaliniame parke

Registruokis ir gauk priminimą

Kurkime miško magiją kartu!

Tapk „Miško burtai“ dalimi!

Festivalio naujienos

Kontaktai

Rita Grinienė

Rita yra „Miško burtų“ siela, idėjos autorė. Būdama žemaitė, savo gimto krašo puoselėtoja, mylimam Platelių kraštui padovanojo išskirtinį renginį.

„Nuo tada, kai pabuvojau panašiame renginyje Anglijoje, norėjau sukurti smagų festivalį vaikams. Siekiau, kad jis kviestų pažinti gamtą, atskleisti jos paslaptis, bet tai darytų neįkyriai, įtraukiančiai, linksmai. Sujungiant kultūrą ir gamtos pažinimą gunasi nuostabūs dalykai. O kur geriausiai galime atskleisti gamtos magiją, jei ne mistika garsėjančioje Žemaitijoje?“

Susisiekite:

rita.griniene@bef.lt

 

 

Paulius Mika

Paulius yra antroji „Miško burtų“ siela, vienas pirmųjų patikėjęs šio festivalio idėja jis tapo neatsiejama jo dalimi. Paulius yra pagrindinis vietinis pagalbininkas, koordinuojantis gausias vietos bendruomenės pajėgas, reikalingą festivalio amuniciją.

Susisiekite:

paulius.mika@zemaitijosnp.lt 

Kamilė Breimelytė-Grajauskienė

Kamilė nuo pat festivalio pradžių dalyvauja kuriant festivalio programą. 2022 m. ji pavadavo Ritą ir tapo vienu svarbiausiu „Miško burtų“ varikliu.

Susisiekite:

kamile.breimelyte@bef.lt

Festivalis organizuojamas įgyvendinant projektą „Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje” (Naturalit, LIFE IP PAF-NATURALIT ), Nr. LIFE16 IPE/LT/016. Jį finansuoja Europos Sąjungos LIFE programa ir Lietuvos Respublika. 2023 m. festivalį remia ir Plungės rajono savivaldybė. Už tinklalapyje pateikiamą informaciją visą atsakomybę prisiima autoriai. Čia pateikiamas turinys nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.