Teatralizuotas festivalis visai šeimai:

čia patekęs pasijunti lyg paslaptingoje legendoje

2024 m. spalio 5 d. Žemaitijos nacionaliniame parke

Bilietai

 

  • Smagi diena visai šeimai

  • Žaidimai su legendų herojais – laumėmis ir kaukais

  • Gamtos burtai, stebuklingi atributai

  • Judrios ir kūrybinės veiklos

  • Įtraukiantis gamtos pažinimas

  • Subalansuota 3-12 m. vaikams

Bilietai

Rinktis bilietą

Vaikams iki 3 metų ir žmonėms su negalia renginys nemokamas. Renginio savanorių šeimoms apsilankymas festivalyje nemokamas (kreiptis į organizatorius). Į bilieto kainą įskaičiuotas vienkartinis saugomų teritorijų lankytojų bilietas.

Kurkime miško magiją kartu!

Tapk „Miško burtai“ dalimi!

Festivalio naujienos

Kontaktai

Rita Grinienė

Rita yra „Miško burtų“ siela, idėjos autorė. Būdama žemaitė, savo gimto krašo puoselėtoja, mylimam Platelių kraštui padovanojo išskirtinį renginį.

„Nuo tada, kai pabuvojau panašiame renginyje Anglijoje, norėjau sukurti smagų festivalį vaikams. Siekiau, kad jis kviestų pažinti gamtą, atskleisti jos paslaptis, bet tai darytų neįkyriai, įtraukiančiai, linksmai. Sujungiant kultūrą ir gamtos pažinimą gunasi nuostabūs dalykai. O kur geriausiai galime atskleisti gamtos magiją, jei ne mistika garsėjančioje Žemaitijoje?“

Susisiekite:

rita.griniene@bef.lt

 

 

Paulius Mika

Paulius yra antroji „Miško burtų“ siela, vienas pirmųjų patikėjęs šio festivalio idėja jis tapo neatsiejama jo dalimi. Paulius yra pagrindinis vietinis pagalbininkas, koordinuojantis gausias vietos bendruomenės pajėgas, reikalingą festivalio amuniciją.

Susisiekite:

paulius.mika@zemaitijosnp.lt 

Festivalis organizuojamas įgyvendinant projektą „Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje” (Naturalit, LIFE IP PAF-NATURALIT ), Nr. LIFE16 IPE/LT/016. Jį finansuoja Europos Sąjungos LIFE programa ir Lietuvos Respublika. 2024 m. festivalį remia „Maxima“. Informacinis partneris – laikraštis „Plungė“. Už tinklalapyje pateikiamą informaciją visą atsakomybę prisiima autoriai. Čia pateikiamas turinys nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.