Startuoja registracija į teatralizuotą gamtos festivalį „Miško burtai“

 

Startuoja registracija į išskirtinį teatralizuotą festivalį jaunoms šeimoms „Miško burtai“, kuris vyks spalio 15 d. 12-18 val. Plokštinėje, Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje.

Šiemet festivalio pasakoje jus pasitiks laumės, kaukai bei kitos spalvingos mitinės būtybės, kurios ruošia įvairias užduotis, iššūkius ir įspūdingas linksmybes. Klaidžiodami miško takais sutiksite ten gyvenančius herojus – galėsite geriau susipažinti su jų pasauliu, pasigaminti stebuklingų atributų, sudalyvauti nepaprastuose žaidimuose ir burtų ceremonijose.

Festivalio programą patikslinsime jau netrukus. O dabar kviečiame registruoti save ir savo šeimos narius.

Kviečiame registruotis atsakingai ir paaiškėjus, jog negalite atvykti – informuoti festivalio organizatorius. Atvykstančiuosius kviečiame pasipuošti savo mitinių herojų kostiumais ir dar labiau įsilieti į renginio atmosferą bei nepamiršti daugkartinių puodelių gardžiai arbatai ragauti.

Renginys nemokamas. Nepaisant to, kaip ir kaskart lankantis saugomoje teritorijoje, dalyviai kviečiami prisidėti prie tokių renginių organizavimo ar lankymo infrastruktūros gerinimo įsigyjant saugomų teritorijų lankytojų bilietą.

Festivalio vieta žemėlapyje ir savarankiškai įveikiamo magiško maršruto siūlymas.

Festivalio programa

Registruotis į festivalį žemiau.

Iki pasimatymo Žemaitijoje!

  

Festivalis organizuojamas įgyvendinant projektą „Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje” (LIFE IP PAF-NATURALIT ) nr. LIFE16 IPE/LT/016. Jį finansuoja Europos Sąjungos LIFE programa ir Lietuvos Respublika

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.