Kviečiame į seminarus apie saugesnių valymo priemonių naudojimą

Su pavojingomis ir mūsų sveikatai bei aplinkai kenksmingomis cheminėmis medžiagomis susiduriame kasdien. Jų gausu ir įvairiose priemonėse, kurias naudoja apgyvendinimo įstaigos, užtikrindamos patalpų švarą. Taip pat ir įvairiose priemonėse, kurias naudoja maisto pramonės ar maitinimo paslaugas teikiančios įmonės.

VšĮ Baltijos aplinkos forumas kviečia maisto gamybos įmonių ir maitinimo įstaigų bei apgyvendinimo įstaigų darbuotojus į nemokamus seminarą apie sveikatai ir aplinkai draugiškų valymo produktų naudojimą įmonėje.

Seminaro metu Baltijos aplinkos forumo aplinkosaugos ir cheminių medžiagų specialistai Audronė Alijošiutė ir Gražvydas Jegelevičius papasakos apie pavojingas chemines medžiagas, kokiuose produktuose jos randamos, supažindins su konkrečiomis pavojingomis cheminėmis medžiagomis, kurios kelia itin didelę grėsmę ir, kaip išsirinkti galimas alternatyvas.

Informacija apie saugų cheminių medžiagų naudojimą pasidalins Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento Produktų vertinimo skyriaus vedėjas Saulius Majus.

Registracija

  • Seminaras apgyvendinimo įstaigų darbuotojams vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 10.30-12.30 val. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą.
  • Seminaras maisto pramonės darbuotojams vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 14-16 val. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą.

Seminarai vyks Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g.21, Garliava). Dalyvavimas renginiuose – visiškai nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą.

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.