Nemokami seminarai įmonėms apie cheminių medžiagų valdymą

Baltijos aplinkos forumas, bendradarbiaudamas su Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriumi bei LR Aplinkos ministerijos Vilniaus RAAD Cheminių medžiagų kontrolės skyriumi, 2016 m. gegužės 5 d. Kaune, 11 d. Klaipėdoje, 24 d. Vilniuje, organizuoja nemokamus seminarus „Cheminių medžiagų valdymas įmonėje“.

Seminarai skirti chemines medžiagas, mišinius, gaminius, kurių sudėtyje yra pavojingų cheminių medžiagų, gaminančių, importuojančių ir naudojančių įmonių specialistams. Praktinio seminaro metu bus pristatyti:

  • pagrindiniai cheminių medžiagų valdymo įmonėje principai,
  • duomenų ir informacijos apie chemines medžiagas ir preparatus teikimas per IS AIVIKS,
  • Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (EB) Nr. 1907/2006 REACH nustatytas artėjantis 2018 m. registracijos terminas bei didelį susirūpinimą keliančių medžiagų (SVHC) naudojimo pasekmės,
  • Europos Parlamento ir Tarybos reglamente (EB) Nr. 1272/2008 CLP nustatyti cheminių mišinių klasifikavimo principai ir metodai,
  • reikalavimai cheminių medžiagų apskaitai ir dažniausiai nustatomi pažeidimai įmonėse,
  • pavojingų cheminių medžiagų pakeitimo galimybės

 

Taip pat seminaro metu bus teikiamos individualios konsultacijos dėl cheminių medžiagų apskaitos, registravimo, rizikos vertinimo, klasifikavimo ir ženklinimo, bei galimybės pakeisti pavojingas chemines medžiagas, kurios naudojamos įmonės veikloje.

Seminarai vyks:

gegužės 5 d. Kaune, Verslo lyderių centre (BLC), K. Donelaičio g. 62,

gegužės 11 d. Klaipėdoje, viešbutyje „Old Mill Conference” Žvejų g. 20,

gegužės 24 d. Vilniuje, Aplinkos apsaugos agentūroje, A. Juozapavičiaus g. 9.

Seminarų pradžia  9.30 val.

Seminarų programa

Seminarai yra nemokami. Dalyviams bus organizuoti lengvi pietūs ir kavos pertraukos. Dalyvių skaičius ribotas, todėl anksčiau užsiregistravusiems bus teikiama pirmenybė (jeigu bus daug norinčių, taip pat bus ribojamas ir dalyvių iš vienos organizacijos skaičius).

Prašome registruotis užpildant formą internete (spausti čia).

Registracija Kaune iki gegužės  2 d.

Registracija Klaipėdoje iki gegužės 6 d.

Registracija Vilniuje iki gegužės 20 d.:

Seminaras organizuojamas vykdant projektą „Fit for REACH“, kuris iš dalies finansuojamas LIFE programos ir LR Aplinkos ministerijos lėšomis.

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.