Spalio 15-16 d. interaktyvios paskaitos renginyje „Vilnius Fashion & Textile Avenue”, Litexpo

Siekdama šalies mokinių ir jaunimo tarpe  populiarinti Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonę kaip inovatyvią,  naujas technologijas taikančią,  konkurencingą pramonės šaką, turinčią ilgalaikes ir patrauklias verslo plėtros perspektyvas Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) 2015 m. spalio 15-16 d. jau ketvirtą kartą organizuoja projektą „Vilnius Fashion & Textile Avenue”. Tai – į tekstilės ir aprangos sektorių orientuotas mokinių profesinio orientavimo renginys, kurio metu Lietuvos mokiniai bus supažindinami su aprangos ir tekstilės pramonės sektoriumi.

Renginio tikslas – mokinių ir jaunimo tarpe  populiarinti Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonę  kaip inovatyvią,  naujas technologijas taikančią,  konkurencingą pramonės šaką, turinčią ilgalaikes ir patrauklias verslo plėtros perspektyvas,  formuoti teigiamą aprangos ir tekstilės pramonės įvaizdį.

Šiame renginyje prisistatys Lietuvos aukštosios ir profesinės technikos mokyklos, ruošiančios darbininkiškas profesijas ir specialistus aprangos ir tekstilės pramonei, tokiu būdu pristatant  jaunimui visą galimų profesijų mūsų sektoriuje spektrą. Vienas iš renginio tikslų – paskatinti jaunus žmones rinktis su darbu Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonėse susietas profesijas.

Renginys „Vilnius Fashion & Textile Avenue 2015“ vyks tarptautinės tekstilės ir aprangos pramonės parodos „Baltic Fashion & Textile Vilnius 2015“, kuri š.m. spalio 15-17 d. vyks Litexpo 5-oje salėje, kur savo produkciją bei paslaugas pristatys apie 250 aprangos ir tekstilės kompanijų iš beveik 20-ies pasaulio šalių, metu. Absoliuti dauguma šios parodos dalyvių – iš Lietuvos. Tokiu būdu mokiniams bus suteikta galimybė ne tik gauti informaciją apie ruošiamas profesijas aprangos ir tekstilės sektoriuje, bet ir supažindinti su šios pramonės šakos aktualijomis. Renginio „Vilnius Fashion & Textile Avenue 2015” lankymas nemokamas.

Baltijos aplinkos forumas – renginio partneris. Organizacijos „Pagalvok, kai perki“ komanda ves interaktyvias paskaitas-seminarus apie siūlo ir pluošto virsmą tekstilės gaminiu bei jo poveikį aplinkai.

Pamokos metu atsakysime į klausimus:

Kodėl medvilnė, nors ir natūralus pluoštas, tačiau gali būti užteršta kenksmingomis medžiagomis? Kokios medžiagos padaro audinį atsparų dėmėms ir purvui, o kartu kaupiasi baltųjų meškų organizme Arktyje ? Kokiam pluoštui pagaminti sunaudojama daugiausia vandens? Kodėl tekstilės pramonė kartais vadinama viena taršiausių? Kur keliauja rūbai, kuriuos išmetame?

Paskaitos vyks seminarų erdvėje:

Spalio 15 d.

10:15-11:00; 15:00-15:45

Spalio 16 d.

10:15-11:00; 14:00-14:45

Mokymo įstaigų registracija į renginį „Vilnius Fashion & Textile Avenue 2015″​ vyksta čia: MOKYKLŲ REGISTRACIJA.

Detalesnis renginio aprašymas, programa

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.