Ieškome savanorių/praktikantų, besidominčių komunikacija ir sociologija

Kampanijai „Pagalvok, kai perki“ ieškome 2 komandos narių:

1. Besidominčio komunikacija, viešaisiais ryšiais, įmonių socialine atsakomybe, projektų įgyvendinimu. Veikla: kampanijos „Pagalvok, kai perki” viešinimas, komunikacija, partnerių paieška.

2. Besidominčio sociologija, viešosios nuomonės tyrimais, projektų įgyvendinimu. Veikla: kampanijos „Pagalvok, kai perki” žinomumo ir poveikio visuomenei tyrimas.

 

Kampanija „Pagalvok, kai perki“ siekiama informuoti visuomenę apie pavojingų medžiagų naudojimą kasdieniuose gaminiuose bei raginti rinktis sveikesnius alternatyvius produktus. Kampaniją įgyvendina Baltijos aplinkos forumas.

 

Baltijos aplinkos forumas – aplinkosauginė nevyriausybinė organizacija, sauganti gamtą ne nuo žmonių, bet drauge su jais. Tai darydama organizacija palaiko nuolatinį ryšį su visuomene, siekia gamtą padaryti jiems suprantamą ir artimą. Sužinok daugiau apie organizaciją – perversk veiklos ataskaitą.

 

 

Jei tau nesvetima meilė gamtai ir pagarba aplinkai, rašyk Ritai (rita.norvaisaite[at]bef[dot]lt). El. laiške nurodyk priežastį, kodėl norėtum savanoriauti/atlikti praktiką; kuri siūloma sritis tave domintų.

 


Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.