Prisijunk prie didžiausios mobilizacijos dėl klimato kaitos

Rugsėjo 21 d. (sekmadienį) 13 val. visus neabejingus klimato kaitos problemai žalieji kviečia susiburti ir dalyvauti „Klimato kaitos žygyje“. Žygis prasidės nuo Prezidentūros (S. Daukanto aikštė) ir pajudės iki Vyriausybės rūmų.

Rugsėjo 21 d. (kelios dienos iki pasaulio lyderių susitikimo Jungtinėse Tautose dėl klimato kaitos problemos) „Klimato kaitos žygyje“ dalyvaus žmonės iš viso pasaulio: nuo Lietuvos iki Paryžiaus, nuo Paryžiaus iki Niujorko ir Rio. Pasaulio lyderiai vis dar netiki, jog turime susirūpinti dėl klimato kaitos ir nesiima ryžtingų veiksmų, kurie padėtų išsaugoti mūsų planetą.

Didžiausioje visame pasaulyje mobilizacijoje dėl klimato kaitos parodykime pasauliui ir politikams, jog mums rūpi mūsų ateitis. Raginame Lietuvos politikus, Prezidentę, Vyriausybę siekti ambicingesnių tikslų dėl klimato kaitos mažinimo bei energijos gavybos iš atsinaujinančių išteklių skatinimo.

Prie „Klimato kaitos žygio“ kviečiame prisijungti ir visas nevyriausybines organizacijas, palaikančias pasaulinę akciją. Į renginį atsineškite savo plakatų, kuriuose atsispindėtų raginimas politikams ne tik kalbėti apie klimato kaitos problemą, bet ir veikti, žalių balionų, kitos atributikos, kuria išreikštumėte savo nuomonę dėl klimato kaitos politikos.

Vilniuje vyksiantis „Klimato kaitos žygis“ yra pasaulinio renginio, organizuojamo nevyriausybinės organizacijos Avaaz, dalis.

Būkite pasaulinio renginio dalimi – dalinkitės įvykiu, kvieskite jame dalyvauti pažįstamus.

Avazz internetinė svetainė: avaaz.org

Globali peticija: https://secure.avaaz.org/en/100_clean_final/?suglebb

Globali akcija Facebook: https://www.facebook.com/<wbr />peoplesclimatemarch


Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.