Pristatome gamtininko Eugenijaus Drobelio knygą „Vidur girių“

Baltijos aplinkos forumas kartu su žinomu Dzūkijos nacionalinio parko ornitologu dr. Eugenijumi Drobeliu pristato ir kviečia įsigyti gamtininko prisiminimų knygą „Vidur girių“. Nevyriausybinės organizacijos Baltijos aplinkos forumo iniciatyva išleista E. Drobelio knyga yra skirta paskatinti pažinti ir priartinti žmogų prie mus supančios gamtos.

Knygą „Vidur girių“ pirmą kartą išvysti ir įsigyti galėsite Vilniaus knygų mugės metu, vasario 20–23 d., „Lututės“ leidyklos stende 5.B08. Vasario 22 d., šeštadienį, nuo 12 iki 15 val. „Lututės“ leidyklos stende vyks susitikimai su autoriumi, kurių metu E. Drobelis pristatys knygą „Vidur girių“, pasakos netikėčiausius savo nutikimus gamtoje ir pasirašys Jūsų įsigytą knygos egzempliorių.

Ši knyga išleista parėmus visuomenei 2 proc. gyventojų pajamų mokesčiu ir VšĮ Baltijos aplinkos forumas lėšomis. Lėšos surinktos pardavus šią knygą bus skiriamos ne pelno tikslams, kitiems leidiniams apie gamtą.

Gamtininkas Eugenijus Drobelis skaitytojams pažįstamas iš daugiau nei dvidešimties jo parašytų ir gausiai iliustruotų knygų. Jo išskirtine kokybe ir estetika spinduliuojančios gamtos fotografijos ir nufilmuoti vaizdai atveria gamtos paslaptis, kurias atskleisti ne vienam patyrusiam gamtininkui pritrūktų kantrybės ir įgūdžių. Tačiau kartais įdomiausios istorijos ir nuotykiai lieka už kadro. Naujoji knyga – tai kitoks šio gamtininko portretas.

Visos jaudinančios ir pamokančios istorijos nugulusios dienoraščio puslapiuose surinktos į vieną apsakymų rinkinį ir iliustruotos dailininkės Jurgos Budrytės piešiniais atliktais novatoriška anglies įspūdžio technika. Daugelis knygoje aprašytų įvykių nutikę Dzūkijos šiluose ir paslaptingame Čepkelių raiste, kur gamtos tyrinėtojas ilgus metus rūpinosi laukinės gamtos apsauga, ją fotografavo ir filmavo. Knyga parašyta savitu stiliumi, alsuojančiu turtinga kalba ir tiksliais gamtos apibūdinimais.

Knygą įsigyti galėsite ir Baltijos aplinkos forumo biure Užupyje arba užsisakyti elektroniniu paštu info@bef.lt.

Knygą taip pat rasite didžiuosiuose Pegaso ir Vagos knygynuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose bei elektroniniuose Pegaso ir Knygų klubo knygynuose.

Maloniai kviečiame Jus įsigyti Lietuvos gamtą ir atsakingą požiūrį į aplinką reprezentuojančią gamtininko E. Drobelio knygą „Vidur girių“.

 

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.