Įsigykite Eugenijaus Drobelio knygą „Vidur girių“

Apie knygą „Vidur girių“

Gamtininkas Eugenijus Drobelis skaitytojams pažįstamas iš daugiau nei dvidešimties jo parašytų ir gausiai iliustruotų knygų. Jo išskirtine kokybe ir estetika spinduliuojančios gamtos fotografijos ir nufilmuoti vaizdai atveria gamtos paslaptis, kurias atskleisti ne vienam patyrusiam gamtininkui pritrūktų kantrybės ir įgūdžių. Tačiau kartais įdomiausios istorijos ir nuotykiai lieka už kadro. Naujoji knyga – tai kitoks šio gamtininko portretas.

Visos jaudinančios ir pamokančios istorijos, nugulusios dienoraščio puslapiuose, surinktos į vieną apsakymų rinkinį ir iliustruotos dailininkės Jurgos Budrytės piešiniais atliktais novatoriška anglies įspūdžio technika. Daugelis knygoje aprašytų įvykių nutikę Dzūkijos šiluose ir paslaptingame Čepkelių raiste, kur gamtos tyrinėtojas ilgus metus rūpinosi laukinės gamtos apsauga, ją fotografavo ir filmavo. Knyga parašyta savitu stiliumi, alsuojančiu turtinga kalba ir tiksliais gamtos apibūdinimais.

Įsigyti knygą

Įsigykite naujausią gamtininko dr. Eugenijaus Drobelio knygą Baltijos aplinkos forumo biure Vilniuje, adresu Kalvarijų g. 8-17, LT-09309 arba užsisakykite internetu, atsiuntę mums užklausą el. pašto adresu info@bef.lt.

Užsisakius knygą internetu, mes sugeneruosime Jums sąskaitą, kurią Jums apmokėjus, paštu į bet kurią Lietuvos vietą išsiųsime Jūsų užsakytą knygą.

Užsisakydami knygą el. paštu pateikite šiuos duomenis:

1.     Laiško temos laukelyje įrašykite – „Vidur giriu“

2.     Laiške nurodykite savo vardą ir pavardę, gyvenamosios vietos adresą Lietuvoje, į kurią pageidaujate knygų pristatymo, ir pašto kodą

3.     Nurodykite kiek knygos egzempliorių norite įsigyti

Knygos kaina užsukus pas mus į biurą – 10 Eur, užsisakius internetu – 12Eur.

Knyga išleista 2 proc. gyventojų pramos ir Baltijos aplinkos forumo lėšomis. Visos surinktos lėšos pardavus knygą bus skiriamos kitų leidinių apie gamtą leidimui. Todėl šią knygą įsigiję skaitytojai parems naujas knygas, puoselėjančias žmogaus santykį su gamta, skatinančias ją pažinti ir tausoti.

Visais klausimais dėl knygos įsigyjimo kreipkitės telefonu Vilniuje (8 5) 213 8155.

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.