Diskusija su žiniasklaida apie svarbiausius klimato kaitos politikos įvykius 2014 m.

Sausio 29 d. Vilniuje, kavinėje Mano Guru, klimato kaitos ekspertai susirinko su būriu žiniasklaidos atstovų aptarti svarbiausius 2014 metų įvykius klimato kaitos politikos arenoje ir Lietuvos vaidmenį prisidedant prie šios problemos sprendimo.

Diskusijoje mokslinę perspektyvą ir naujausią klimato kaitos ataskaitą (IPCC) pristatė  Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos klimatologas Justinas Kilpys. Apie svarbiausius 2014 metų klimato kaitos įvykius politikoje kalbėjo klimato kaitos ekspertės Gintarė Jonušauskaitė ir Inga Ringailaitė.

Diskusijoje dar kartą akcentuotas mokslininkų užtikrintumas, kad klimato kaitą sukelia žmogaus veikla ir kad šie metai yra svarbūs siekiant pasaulinio susitarimo, kokie bus konkrečių valstybių įsipareigojimai po 2030 metų.

Justino Kilpio pristatymas apie klimato kaitą mokslo perspektyvoje (remiantis IPCC ataskaita)

Klimato kaitos eksperčių Gintarės Jonušauskaitės ir Ingos Ringailaitės pristatymas apie svarbiausius 2014 m. įvykius klimato kaitos politikoje

Svarbiausių 2014 m. klimato kaitos politikos įvykių kalendorius ir aprašymas

Po susitikimo žiniasklaidoje:

LTV Šiandien (2014-01-29 nuo 19.50 min.)

Bernardinai.lt

Balsas.lt

Lrt.lt

15min.lt

Grynas.lt

Diskusija su žiniasklaida yra viena iš projekto „Aplinkosaugos NVO vaidmens stiprinimas formuojant klimato kaitos politiką“ veiklų. Projektą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programa.

www.eeagrants.com

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.