Į pagrindinį projekto puslapį

 

Politikai brėžia kryptį

Ambicinga žemės ūkio politika gali padaryti ko ne didžiausią teikiamą poveikį klimato kaitai. Laikykimės užsibrėžtų tikslų svarbiausiuose planuose: Nacionalinėje klimato kaitos valdymo darbotvarkėje bei LR nacionaliniame energetikos ir klimato srities veiksmų plane 2021–2030 metams (NEKSP).

Į savo rinkimines programas raginame įtraukti gamtai ir klimato kaitai draugiško ūkininkavimo nuostatas ir planus, o priimant politinius sprendimus, įvertinti jų poveikį gamtai bei klimatui.

Rinkimai į Europos Parlamentą

2024 birželio 9 dieną vyks rinkimai į Europos Parlamentą. Europos aplinkosaugos politika turi didelę įtaką Lietuvos aplinkos ir gamtos apsaugai. Balsuokime už tuos, kurie palaikys gamtai ir klimatui draugiškus sprendimus.  Mes paanalizavome Lietuvos partijų aplinkosaugines pozicijas tiek balsuojant Europos Parlamente, tiek atskleidžiant savo ekologinį požiūrį manobalsas.lt apklausoje, susipažink su rezultatais.

Sužinok daugiau

Lietuvos Seimo rinkimai 2024 m.

2024 metų spalio 13 dieną vyks Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai. Kartu su Aplinkosaugos koalicija ir Lietuvos ornitologų draugija parengėme lūkesčių laišką politinėms partijoms su kvietimu į programas įtraukti svarbius aplinkosauginius aspektus. Vėliau analizuosime partijų rinkimų programas ir inicijuosime kampaniją „Klimatui ir gamtai draugiškos partijos“.

Lietuvos prezidento rinkimai 2024 m.

2024 m. gegužės 12 d. vyks Lietuvos Prezidento rinkimai. Mes užklausėme visų 8 kandidatų/ -čių, kokia jų aplinkosauginė pozicija.

Sužinok daugiau

Projektas „Klimato kaitos mažinimo advokacija žemės ūkyje“  finansuojamas Klimato kaitos programos lėšomis, kurią administruoja Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra.