Pagrindinis puslapis

 

„Vidur girių“ – gamtos festivalis, su trumpa petrauka vykstantis kasmet jau nuo 2014 m. Tai – bundančios pavasarinės Dzūkijos gamtos pasitikimo reginys ir renginys, dalyvius kviečiantis įsijausti, neskubėti ir pasimėgauti Čepkelių paraiste. Festivalis garsėja patyrusių gamtininkų vedamais įdomiaisiais žygiais po apylinkes, o nuo renginio neatsiejamas pasivaikščiojimas į Meškos šikną ypač mėgstamas mažujų gamtos mylėtojų. Tradiciškai balandžio pabaigoje vykstantis „Vidur girių“ atvykusiems siūlo didelį pasirinkimą veiklų, supažindinančių su mus supančia aplinka, tradicijomis ir vietos bendruomene. Tačiau festivalio vinis – nakvynė stovyklavietėje šalia Kastinio ežero su dzūkiška vakarone prie laužo ir ankstyvą rytą žadinantis gervių pasitikimas bei jų apskaita.

Festivalių akimirkos nuotraukose

2023 m.

2022 m.

2019 m.

 

2018 m.

 

2016 m.

 

2015 m.

 

2014 m.

 

Panaudotos Irenos Šareikienės, Ievos Savickaitės, Justo Gulbino, Ritos Grinienės, Linos Gulbinės, Tado Laurinaičio, Kamilės Tirūnaitės, Sonatos Blažytės nuotraukos

Festivalis organizuojamas įgyvendinant projektą „Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje” (Naturalit, LIFE IP PAF-NATURALIT ), Nr. LIFE16 IPE/LT/016. Jį finansuoja Europos Sąjungos LIFE programa ir Lietuvos Respublika. Taip par parama skiria Varėnos rajono savivaldybė. Už tinklalapyje pateikiamą informaciją visą atsakomybę prisiima autoriai. Čia pateikiamas turinys nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.